субота, 31 грудня 2016 р.

Чи дійсно німецьку мову складно вивчити ?

У даній статті ми спробуємо розібратися, наскільки правдиве твердження про складність вивчення німецької мови. У дійсності складність у німецькій мові представляє тільки граматика. Але для того, що б спілкуватися на розмовній німецькій мові не потрібно знання всіх правил граматики. Фонетика й лексика німецької мови набагато краще сприймається україномовними людьми, ніж фонетичні й лексичні основи англійської, іспанської або італійської мов.

Наскільки складна конструкція речень?

Багатьох учнів лякає в німецькій мові рамкова конструкція речень. Але давайте спробуємо розібратися, що ж у ній такого складного. Це спосіб складання речення, при якому якщо дієслово, другу частину складеного присудка  або заперечення поставити в самому кінці, то зміниться сам зміст фрази.

Діалекти німецької мови

Історія й розвиток німецьких діалектів

Діалекти німецької мови відносяться до групи західногерманських діалектів. На цих діалектах розмовляють жителі Німеччини, Австрії й Швейцарії. Німецькі діалекти пройшли довгу історію формування. Істотний вплив на їхнє утворення зіграли сусідні нації: франки й сакси. Ще одним немаловажним фактором була феодальна роз'єднаність держави в Середні Віки. Загальнозрозумілою вважається літературна німецька мова, яка є офіційною на території Німеччини, але й вона має кілька варіацій. Так в Австрії й Швейцарії державною вважаються відповідно австрійський і швейцарський варіанти німецької літературної мови.